• slovak
  • czech
  • flagswiss

reddot 2018 banner 743

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot:
Produktový dizajn 2018

Microlife NC 200 umožňuje presné meranie telesnej teploty bez dotyku pacienta. Teplota sa automaticky nameria keď zariadenie rozpozná vzdialenosť 1 – 1,5 cm od pacientovho čela. Navádzacia pomôcka označuje správnu vzdialenosť pre správne meranie, ako aj koniec meracieho procesu.

V tomto roku Výbor Red Dot Design obdržal podania z 59 krajín po celom svete. Všetky zaradené produkty boli hodnotené individuálne nezávislou a medzinárodnou porotou odborníkov. Ocenenie Red Dot: Vďaka najznámejšiemu hodnotiacemu procesu pre dizajn a inovácie je kategória Produktový dizajn vnímaná ako jedna z najlepších vôbec.

PD2018 RD RGB

nc 200

Víťaz ocenenia Red Dot 2018

Vyhlásenie poroty:

Microlife NC 200 presvedčí svojimi jednoduchými ovládacími prvkami, ktoré sú súvisle integrované do celkového tvaru a poskytujú jasné pokyny pre užívateľa.

MICROLIFE NC 200

Microlife NC 200 je klinicky testovaný infračervený teplomer určený na meranie teploty tela a objektu. Jeho ergonomický dizajn umožňuje jednoduché, jemné a presné meranie bez dotyku pacienta. Kombinuje mnoho výhod pre inovatívnu a bezpečnú domácu diagnostiku: najvyššiu presnosť, kvalitu a spoľahlivosť. Meranie sa automaticky vykoná, keď zariadenie zistí vzdialenosť medzi 1 – 5 cm. Navádzací systém samomerania zobrazuje používateľovi pomocou svetelného ukazovateľa na spodnej strane teplomera, že zariadenie je v správnej vzdialenosti a indikuje aj koniec merania.

Technológia Silent GlowTM so zmenou farby displeja poskytuje okamžité informácie o nameranej teploty: zelený displej (hodnota do 37,4 °C), červený displej (hodnota vyššia ako 37,4 °C). Veľký podsvietený displej umožňuje pohodlné meranie bez narušenia spánku dieťaťa. S pamäťou schopnou zaznamenávať až 30 hodnôt s časom a dátumom, je možné sledovať zmeny teploty počas určitého časového obdobia a kontrolovať vývoje.

O ocenení Red Dot Design Award:

Cena Red Dot design je jednou z najprestížnejších medzinárodných dizajnérskych súťaží. Od roku 1955 odborné poroty každoročne udeľujú ceny v súťaži o vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu, ktoré stanovujú nové štandardy v príslušných kategóriách produktov. Red Dot sa tak stala jednou z najcennejších a celosvetovo uznávaných pečatí kvality. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.red-dot.de.

 

Aktuality

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...