• slovak
  • czech
  • flagswiss

Spoločnosť Microlife je jedným zo svetových lídrov v rozvoji a výrobe zdravotníckych diagnostických zariadení pre sledovanie zdravotného stavu ľudí v domácnostiach a v zdravotníckych inštitúciách. Digitálne tlakomery a teplomery, fonendoskopy, účinné inhalátory, mobilné vyhrievače alebo osobné váhy sú hlavnými produktmi firmy Microlife.Microlife AG, Švajčiarsko
Microlife AG, Švajčiarsko

Našou víziou je prostredníctvom výrobkov Microlife a služieb umožniť zákazníkom ovplyvňovať a udržiavať si vlastné zdravie. Spoločnosť Microlife, ako priekopník vo výrobe bezortuťových digitálnych tlakomerov a teplomerov, vyvinula produkty bez látok ohrozujúcich životné prostredie. Usilujeme sa o vysokú kvalitu, spoľahlivosť a presnosť. Vyvíjame technológie v prospech vášho zdravia a vytvárame kvalitatívne normy dosahujúce profesionálnu úroveň.

Microlife verí, že osobná sloboda je meradlom kvality života. Meracie zariadenia Microlife vám dávajú informácie o stave vášho zdravia. Poskytujú vám nezávislosť pri dosahovaní optimálneho životného štýlu. Spoľahlivosť a presnosť nameraných hodnôt sú rozhodujúce pre garanciu a bezpečnosť pri vlastnom monitorovaní. Kvalitné produkty Microlife a ich povesť to reprezentujú. Výsledky namerané doma pomocou produktov Microlife sú na porovnateľnej úrovni s meraním v ambulancii lekára pri použití klasických metód.

Naše meracie zariadenia sú klinicky overené a garantujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Majú moderný dizajn, sú kompaktné a ľahko sa používajú. Sú vhodné na rôzne merania za účelom kontroly zdravia – meranie telesnej teploty, tlaku krvi, astmy, hmotnosti, alebo ide o rôznu flexibilnú liečbu teplom. Technológia výrobkov Microlife poskytuje presné a spoľahlivé riešenia pre deti aj pre dospelých.

  • Našou víziou je umožniť ľuďom prostredníctvom našich produktov a služieb, aby mohli riadiť a podporovať svoje vlastné zdravie.

Swiss Design Logo:

Logo so švajčiarskym dizajnom predstavuje špecifický identifikátor pre obchodnú značku Microlife, ktorá podporuje náš záväzok a smerovanie k vysokej kvalite dizajnu, aplikujeme ho pri všetkých našich produktoch a riešeniach.

  

Ocenenie za dizajn Red Dot:

Mimoriadna presnosť, kvalita a inovácia kombinovaná s ľahkou manipuláciou sú kľúčovými faktormi úspechu tlakomerov značky Microlife. Tlakomery BP A80, BP A100 Plus a BP W100 získali aj jedno z najvýznamnejších svetových ocenení za dizajn – cenu „red dot“ za dizajn produktov.

 

 

Ochrana životného prostredia:

Napĺňanie predsavzatí našej spoločenskej a podnikovej zodpovednosti znamená, že musíme brať vážne ochranu životného prostredia, podporu ľudského zdravia a pomoc pri uchovávaní a ochrane prírodných zdrojov. Prostredníctvom efektívneho vedenia manažmentu a odhodlania zamestnancov je naším cieľom vyrábať vysokokvalitné zdravotnícke produkty a postupy, ktoré chránia životné prostredie.

Aktuality

Od 17. mája LEKÁRNE spúšťajú projekt ADC Od srdca k srdcu. Odhaľte s pomocou lekárnika hrozbu mozgovej porážky!

Zúčastnite sa štúdie FIBRILE – najväčšej skríningovej štúdie orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku! ADC pozýva všetkých, ktorým leží na srdci ich zdravie, do najväčšieho projektu kardiovaskulárnej prevencie v lekárňach s názvom Od srdca k srdcu. V tomto roku je cieľom projektu hlavne prevencia cievnych mozgových príhod. Skríningové merania sa preto budú prednostne zameriavať na meranie dvoch hlavných rizikových faktorov cievnej mozgovej príhody, a to HYPERTENZIE a ATRIÁLNEJ FIBRILÁCIE – predsieňovej arytmie.

Čítať ďalej...

Slovenskí lekárnici bližšie k pacientom

Bratislava 29. marca 2017 – Možnosť merania biochemických parametrov majú slovenskí pacienti už niekoľko rokov v mnohých slovenských lekárňach. Táto možnosť sa v tomto roku ponúka aj pre lekárne, ktoré doposiaľ svojim pacientom tieto merania neponúkli. Mladí členovia SLeK už v januári spustili celoslovenský projekt „Zdravie do lekárne. Je zameraný na realizáciu meraní biochemických parametrov a poskytovanie odborného poradenstva v lekárňach. Slovenská lekárnická komora sa stala partnerom tohto projektu.

Čítať ďalej...

Microlife at Medica 2016

14.11.2016 – 17.11.2016 Düsseldorf

Otváracie hodiny: pondelok – štvrtok: 10:00 – 18:30
Düsseldorf, Nemecko

Viac info nájdete tu

microlife Copyright © 2017 www.microlife.sk - Created by nic.sk