• slovak
  • czech
  • flagswiss

Najnovšia technológia elektrovodičov

Výhrevné podušky Microlife spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Ich bezpečnosť sa pripisuje výnimočnej ohybnosti výhrevných káblov, zabudovanej kontrole proti prehriatiu a vysokej kvalite použitých materiálov.
Pozornosť venovaná bezpečnosti je kľúčovým prvkom v dizajne výhrevných podušiek Microlife. Uplatnením najnovších poznatkov z technológie elektrických vodičov vytvárajú veľmi nízke elektromagnetické pole.

 

 

Tri úrovne bezpečnosti

1. Zabezpečenie proti skratu
2. Ochrana voči prehriatiu prostredníctvom poistnej bezpečnostnej vrstvy
3. Monitorovanie teploty senzorom – vinutím PTC (Positive Temperature Coefficient)

 

Čo sú elektromagnetické polia (EMF)?

EMF sú neviditeľné siločiary, ktoré obklopujú elektrické zariadenia. Výhrevné podušky Microlife vďaka ich unikátnej technológii produkujú veľmi nízku elektromagnetickú radiáciu.

 

 

Rovnomerná distribúcia tepla

S pocitom tepla a pohodlia

Výhrevné podušky Microlife charakterizuje rovnomerná a rýchla distribúcia tepla na miesta, kde je jeho liečebný efekt najväčší.
Ponúkajú vyhrievanie najrozsiahlejších oblastí tela, napriek tomu sa jednoducho používajú a uskladňujú.

Aktuality

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...

Od 17. mája LEKÁRNE spúšťajú projekt ADC Od srdca k srdcu. Odhaľte s pomocou lekárnika hrozbu mozgovej porážky!

Zúčastnite sa štúdie FIBRILE – najväčšej skríningovej štúdie orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku! ADC pozýva všetkých, ktorým leží na srdci ich zdravie, do najväčšieho projektu kardiovaskulárnej prevencie v lekárňach s názvom Od srdca k srdcu. V tomto roku je cieľom projektu hlavne prevencia cievnych mozgových príhod. Skríningové merania sa preto budú prednostne zameriavať na meranie dvoch hlavných rizikových faktorov cievnej mozgovej príhody, a to HYPERTENZIE a ATRIÁLNEJ FIBRILÁCIE – predsieňovej arytmie.

Čítať ďalej...