• slovak
  • czech
  • flagswiss

imt logo

Nová, inovatívna technológia Microlife IMT (technológia merania počas nafukovania manžety) zaisťuje mimoriadne jemné, rýchle a presné meranie krvného tlaku.

Pre rýchle, presné a obzvlášť komfortné meranie

Pri posudzovaní hodnôt krvného tlaku väčšina automatických tlakomerov analyzuje oscilácie pulzu počas vyfukovania manžety. Tieto prístroje zvyčajne nafúknu manžetu o cca. 20 – 30 mmHg viac, ako je odhadovaná hodnota krvného tlaku, pričom zo skúseností vyplýva, že užívateľ môže pociťovať diskomfort v prípade, že je potrebné manžetu nafúknuť na vysokú hodnotu tlaku.

Tlakomery s technológiou IMT skúmajú signály pulzu už počas nafukovania manžety.

Aby bolo zaručené, že IMT tlakomery zodpovedajú najvyšším štandardom, nafukovanie manžety prebieha plynule a pomaly. Keď sa zaznamenajú všetky potrebné signály, vzduch z manžety sa vypustí a okamžite sa zobrazí hodnota krvného tlaku, takže priemerný čas merania je podstatne kratší. V kombinácii s jemným spôsobom nafukovania to zaručuje novú úroveň komfortu. Táto nová technológia je prínosom najmä pre pacientov, ktorí vnímajú vysoký tlak manžety ako nepohodlný.

Prehľad benefitov technológie IMT:

• presné výsledky merania;
• obzvlášť príjemné, jemné meranie;
• skrátený čas merania;
• nová úroveň komfortu pri meraní krvného tlaku.

Aktuality

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...