• slovak
  • czech
  • flagswiss

reddot 2018 banner 743

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot:
Produktový dizajn 2018

Microlife NC 200 umožňuje presné meranie telesnej teploty bez dotyku pacienta. Teplota sa automaticky nameria keď zariadenie rozpozná vzdialenosť 1 – 1,5 cm od pacientovho čela. Navádzacia pomôcka označuje správnu vzdialenosť pre správne meranie, ako aj koniec meracieho procesu.

V tomto roku Výbor Red Dot Design obdržal podania z 59 krajín po celom svete. Všetky zaradené produkty boli hodnotené individuálne nezávislou a medzinárodnou porotou odborníkov. Ocenenie Red Dot: Vďaka najznámejšiemu hodnotiacemu procesu pre dizajn a inovácie je kategória Produktový dizajn vnímaná ako jedna z najlepších vôbec.

PD2018 RD RGB

nc 200

Víťaz ocenenia Red Dot 2018

Vyhlásenie poroty:

Microlife NC 200 presvedčí svojimi jednoduchými ovládacími prvkami, ktoré sú súvisle integrované do celkového tvaru a poskytujú jasné pokyny pre užívateľa.

MICROLIFE NC 200

Microlife NC 200 je klinicky testovaný infračervený teplomer určený na meranie teploty tela a objektu. Jeho ergonomický dizajn umožňuje jednoduché, jemné a presné meranie bez dotyku pacienta. Kombinuje mnoho výhod pre inovatívnu a bezpečnú domácu diagnostiku: najvyššiu presnosť, kvalitu a spoľahlivosť. Meranie sa automaticky vykoná, keď zariadenie zistí vzdialenosť medzi 1 – 5 cm. Navádzací systém samomerania zobrazuje používateľovi pomocou svetelného ukazovateľa na spodnej strane teplomera, že zariadenie je v správnej vzdialenosti a indikuje aj koniec merania.

Technológia Silent GlowTM so zmenou farby displeja poskytuje okamžité informácie o nameranej teploty: zelený displej (hodnota do 37,4 °C), červený displej (hodnota vyššia ako 37,4 °C). Veľký podsvietený displej umožňuje pohodlné meranie bez narušenia spánku dieťaťa. S pamäťou schopnou zaznamenávať až 30 hodnôt s časom a dátumom, je možné sledovať zmeny teploty počas určitého časového obdobia a kontrolovať vývoje.

O ocenení Red Dot Design Award:

Cena Red Dot design je jednou z najprestížnejších medzinárodných dizajnérskych súťaží. Od roku 1955 odborné poroty každoročne udeľujú ceny v súťaži o vynikajúce výsledky v oblasti dizajnu, ktoré stanovujú nové štandardy v príslušných kategóriách produktov. Red Dot sa tak stala jednou z najcennejších a celosvetovo uznávaných pečatí kvality. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.red-dot.de.

 

Aktuality

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...