• slovak
  • czech
  • flagswiss

Najnovšia technológia elektrovodičov

Výhrevné podušky Microlife spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Ich bezpečnosť sa pripisuje výnimočnej ohybnosti výhrevných káblov, zabudovanej kontrole proti prehriatiu a vysokej kvalite použitých materiálov.
Pozornosť venovaná bezpečnosti je kľúčovým prvkom v dizajne výhrevných podušiek Microlife. Uplatnením najnovších poznatkov z technológie elektrických vodičov vytvárajú veľmi slabé elektromagnetické pole.

 

 

Tri úrovne bezpečnosti

1. Zabezpečenie proti skratu
2. Ochrana voči prehriatiu prostredníctvom poistnej bezpečnostnej vrstvy
3. Monitorovanie teploty senzorom – vinutím PTC (Positive Temperature Coefficient)

 

Čo sú elektromagnetické polia (EMF)?

EMF sú neviditeľné siločiary, ktoré obklopujú elektrické zariadenia. Výhrevné podušky Microlife vďaka ich unikátnej technológii produkujú veľmi nízku elektromagnetickú radiáciu.

 

 

Rovnomerná distribúcia tepla

S pocitom tepla a pohodlia

Výhrevné podušky Microlife charakterizuje rovnomerná a rýchla distribúcia tepla na miesta, kde je jeho liečebný efekt najväčší.
Ponúkajú vyhrievanie najrozsiahlejších oblastí tela, napriek tomu sa jednoducho používajú a uskladňujú.

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...