• slovak
  • czech
  • flagswiss

imt logo

Nová, inovatívna technológia Microlife IMT (technológia merania počas nafukovania manžety) zaisťuje mimoriadne jemné, rýchle a presné meranie krvného tlaku.

Pre rýchle, presné a obzvlášť komfortné meranie

Pri posudzovaní hodnôt krvného tlaku väčšina automatických tlakomerov analyzuje oscilácie pulzu počas vyfukovania manžety. Tieto prístroje zvyčajne nafúknu manžetu o cca. 20 – 30 mmHg viac, ako je odhadovaná hodnota krvného tlaku, pričom zo skúseností vyplýva, že užívateľ môže pociťovať diskomfort v prípade, že je potrebné manžetu nafúknuť na vysokú hodnotu tlaku.

Tlakomery s technológiou IMT skúmajú signály pulzu už počas nafukovania manžety.

Aby bolo zaručené, že IMT tlakomery zodpovedajú najvyšším štandardom, nafukovanie manžety prebieha plynule a pomaly. Keď sa zaznamenajú všetky potrebné signály, vzduch z manžety sa vypustí a okamžite sa zobrazí hodnota krvného tlaku, takže priemerný čas merania je podstatne kratší. V kombinácii s jemným spôsobom nafukovania to zaručuje novú úroveň komfortu. Táto nová technológia je prínosom najmä pre pacientov, ktorí vnímajú vysoký tlak manžety ako nepohodlný.

Prehľad benefitov technológie IMT:

• presné výsledky merania;
• obzvlášť príjemné, jemné meranie;
• skrátený čas merania;
• nová úroveň komfortu pri meraní krvného tlaku.

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...